POLOWANIE TURYSTYKA REKREACJA 
SUWAŁKI

Biuro polowań posiada koncesję Ministra Ochrony Środowiska i ZNL nr DLŁ - 752/112/96 oraz jako organizator turystyki figuruje w Centralnym Rejestrze Urzędu Kultury Fizycznej i Turystyki pod numerem 01879.

Baza noclegowa

Zapraszamy do spędzenia urlopu na gościnnej Suwalszczyźnie i Mazurach.

    Kraina „Zielonych Płuc Polski” ma niepowtarzalny urok o każdej porze roku. Przybyszom spragnionym odpoczynku i ciszy oferuje wyjątkowe walory krajobrazowe, przyrodnicze i kulturowe. Pobyt na naszej ziemi, w czystym, nie skażonym środowisku, z dala od cywilizacyjnego zgiełku, przywróci Wam zdrowie, radość i siłę.

   Szczególnie polecamy Państwu kwatery agroturystyczne, zlokalizowane w najpiękniejszych zakątkach Mazur i Suwalszczyzny. Gościnni i życzliwi gospodarze uprzyjemnią Wam wypoczynek na wsi regionalną kuchnią, ciekawymi gawędami, pokażą zasobne w ryby jeziora, „przepastne” puszcze, malownicze krajobrazy polodowcowe oraz zapoznają z bogatym folklorem naszego regionu.

Pensjonat na Warmii i Mazurach

Pensjonat usytuowany jest w malowniczych terenach Warmii i Mazur. Posiadamy bezpośredni dostęp do jeziora oraz własną przestrzeń. W niedalekim sąsiedztwie pensjonatu znajdziecie Państwo basen z tropikalną, saunę jak również możliwość przejażdżek konnych.

Pensjonat Agroturystyczny

Pensjonat agroturystyczny urządzony w starym gospodarstwie mazurskim w niewielkiej wsi turystycznej, położony bezpośrednio nad brzegiem dużego jeziora. Wygodne, słoneczne 2- i 3-osobowe pokoje – każdy z własną łazienką.

Pensjonat w Mikołajkach

Pensjonat położony jest na szlaku “Wielkich Jezior Mazurskich”, w Mikołajkach – letniej stolicy miłośników żagli. Kraina Wielkich Jezior Mazurskich jest wymarzonym miejscem do organizowania wędrówek pieszych, rowerowych oraz konnych, podczas których turyści odkrywają liczne malownicze zakątki.

Pensjonat

Pensjonat jest bardzo kameralnym i rodzinnym domem. Usytuowany na wzgórzu Pensjonat pozwala podziwiać panoramę całego jeziora Ryńskiego i miasto Ryn z jego najwyższym budynkiem – zamkiem krzyżackim i wiatrakiem holenderskim.

Mazurskie Zacisze

Gospodarstwo, malowniczo położone nad jeziorem Bielskie jest odrestaurowanym, przedwojennym, mazurskim folwarkiem. Stare kamienne stajnie i oryginalny układ zabudowy dają niepowtarzalny klimat temu miejscu.

Pensjonat Zagroda

Zagroda jest zbudowana z poszanowaniem dla piękna otoczenia i wpasowała się w jego klimat. To niewysoki, choć rozłożysty budynek, kryty łupanym gontem. Ściany w części hotelowej, recepcji i jadalni powstały z grubych bali świerkowych pochodzących z Puszczy Białowieskiej.

Gospodarstwo agroturystyczne w m. Snopki

Siedlisko na skraju Puszczy Piskiej nad jeziorem Brzozolasek daje spragnionym odpoczynku ukojenie, a chętnym niezapomnianych wrażeń – wspaniałe wspomnienia.

Hotel

Legendarny Pałacyk z 1913 r. to wymarzone miejsce dla miłośników historii i przyrody. Obiekt położony jest w obrębie Mazurskiego Parku Krajobrazowego nad jeziorem Siercze.