POLOWANIE TURYSTYKA REKREACJA 
SUWAŁKI

Biuro polowań posiada koncesję Ministra Ochrony Środowiska i ZNL nr DLŁ - 752/112/96 oraz jako organizator turystyki figuruje w Centralnym Rejestrze Urzędu Kultury Fizycznej i Turystyki pod numerem 01879.

Polowania zbiorowe

Zapraszamy do udziału w niezapomnianych polowaniach zbiorowych na terenie Suwalszczyzny, Puszczy Augustowskiej, Puszczy Piskiej, Wielkich Jezior Mazurskich. Udział w naszych polowaniach gwarantuje niesamowite wrażenia moc emocji i wspaniałą oprawę w tym sygnalistów i uroczysty pokot
Polowania zbiorowe z powodzeniem organizujemy od ponad 23 lat zarówno dla myśliwych krajowych jak i zagranicznych. Polowania organizujemy dla zorganizowanych grup myśliwych do 30 osób jak i dla myśliwych indywidualnych, którzy mogą zapolować wraz z członkami zaprzyjaźnionych kół łowieckich.
Nasze łowiska do polowań zbiorowych są przygotowywane niejednokrotnie już od lata tak by każdy miot był zakończony niesamowitymi efektami w postaci niezapomnianych wrażeń jak i pozyskanej zwierzyny. Sukces przy każdym pędzeniu gwarantuje nam również profesjonalna naganka i fachowo ułożone psy.
W naszych łowiskach spotkamy się w oko w oko z łosiem, jeleniem, danielem, dzikiem, sarną , lisem, zającem podczas polowań często pokot równy jest liczbie myśliwych uczestniczących w imprezie. Często zdążają się medalowe sztuki jelenia-byka czy też wspaniałe odyńce.
Najlepsze polowania zbiorowe przypadają na początek listopada. Trudniejsze choć pełne zimowego uroku są polowania organizowane w styczniu, kiedy śnieg dodaje kniei piękna i znacznie ułatwia wytropienie i odnalezienie strzelonej zwierzyny.