POLOWANIE TURYSTYKA REKREACJA 
SUWAŁKI

Biuro polowań posiada koncesję Ministra Ochrony Środowiska i ZNL nr DLŁ - 752/112/96 oraz jako organizator turystyki figuruje w Centralnym Rejestrze Urzędu Kultury Fizycznej i Turystyki pod numerem 01879.

Poluj i wypoczywaj z

     Pragnę zachęcić Państwa do zapoznania się z ofertą naszego biura polowań. Proponujemy ciekawe usługi, a przede wszystkim bardzo konkurencyjne ceny. Mamy kilkuletnie doświadczenie (działamy od 1991) pozwoliło to nam rozwinąć naszą działalność na całym świecie. Biuro polowań posiada koncesję Ministra Ochrony Środowiska i ZNL nr DLŁ - 752/112/96 oraz jako organizator turystyki figuruje w Centralnym Rejestrze Urzędu Kultury Fizycznej i Turystyki pod numerem 01879.

    Organizujemy polowania indywidualne oraz zbiorowe w Polsce i zagranicą. Cieszy nas fakt, że duża ilość myśliwych odwiedza łowiska na naszych terenach przez wiele lat. Zajmujemy się również rekreacją i turystyką, możemy zaoferować Państwu niezapomniane wspomnienia podczas wypoczynku (jazda konna, wędrówki, spływy kajakowe i żeglowanie, jazda na rowerze). Na naszym terenie nie brakuje również kuchni regionalnej, o której nie należy zapomnieć po udanym polowaniu.

    Zapraszamy tych, którzy tęsknią za niezapomnianymi przeżyciami myśliwskimi i chcą zdobyć trofea.